Vítejte na našich stránkách
  • Kostel
  • Mládež

FARNOST VELKÝ ÚJEZD U JEMNICE

Vsobotu 14. DUBNA 2018 se opět sejdeme na SOVU u sestřiček v Domově sv. Anežky. Program začíná od 9.00 h. do 15.00 h. Oběd bude - jako vždy - v Domově a mše sv. také ve 13.00 h. Všichni se na "větší" i "menší" špunty těšíme!

Oslava patrona obce Třebelovice, sv. Floriána, proběhne v neděli 6. KVĚTNA v 11.00 hod.

V SOBOTU 2. ČERVNA 2018 SE BUDE KONAT: 1) NÁCVIK NÁCVIK NEDĚLNÍ SLAVNOSTI. 2) PAK BUDE NÁSLEDOVAT PRVNÍ SVATÁ ZPOVĚĎ PRVOKOMUNIKANTŮ, KMOTRŮ A RODIČŮ.  V neděli 3. ČERVNA 2018 oslavíme  PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ. Prvokomunikati se shromáždí před farním kostelem, sv. oapata Linharta, ve Kdousově v 7.45 hod. Nezapomenout si vzít s sebou KŘESTNÍ SVÍCI A MODLITBY.

FARNOST KDOUSOV

Oslava patrona obce MLADOŇOVICE, SV. FLORIÁNA, proběhne v neděli 6. KVĚTNA v 10.00 hod.

V PÁTEK 1. ČERVNA 2018 SE BUDE KONAT: 1) NÁCVIK NÁCVIK NEDĚLNÍ SLAVNOSTI. 2) PAK BUDE NÁSLEDOVAT PRVNÍ SVATÁ ZPOVĚĎ PRVOKOMUNIKANTŮ, KMOTRŮ A RODIČŮ. V neděli 3. ČERVNA 2018 oslavíme  PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ. Prvokomunikati se shromáždí před farním kostelem, sv. oapata Linharta, ve Kdousově v 7.45 hod. Nezapomenout si vzít s sebou KŘESTNÍ SVÍCI A MODLITBY.